راهپیمایی سبز روز قدس در حمایت از مظلومان ایران و جهان/حضور شیخ مهدی کروبی ، میرحسین موسوی و محمد خاتمی در میان جمعیت/ تلاش لباس شخصی ها برای هتک حرمت

دیروز راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای ایران بسیار با شکوه برگزار شد . ملت شریف ایران که از ظلم های مستبدان به تنگ آمده بودند ، با یک حضور پرشکوه ، بار دیگر قدرت خود را به رخ ظالمان کشاندند .
به گزارش سایت تغییر ، دیروز جمعه ۲۷ شهریور ماه ، مردم فیهم ایران دست در دست یکدیگر همراه شده بودند و پا به پای مظلومان جهان به راهپیمایی و سر دادن شعارهای آزادی خواهانه پرداختند .
شیخ مهدی کروبی هم طبق قول قبلی خود راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در میدان هفتم تیر حاضر شده بود و در کنار مردم و طرفداران خود به راهپیمایی پرداخت . گزارش های رسیده حاکی از آن است ، مردمی که در اطراف وی بودند به سر دادن شعار ” کروبی قهرمان ، امیرکبیر ایران ” پرداختند .
همچنین گزارش شده که در حوالی ظهر و قبل از شروع خطبه های نمازجمعه عده ای ارازل و اوباش و لباس شخصی به سید محمد خاتمی ، رئیس جمهور سابق حمله ور شدند و با وحشی گری قصد هتک حرمت وی را داشته اند . اما هوادارن و جنبش متحد مردمی سبز ایران مانع این رفتار ظالمانه و مشکوک شده اند .
همچنین عده ای دیگر نیز به خودروی حامل میرحسین موسوی حمله ور شدند و قصد توهین به وی و آسیب رساندن به خودروی اورا داشتند که موفق به این کار نشدند .

هیچ نظری موجود نیست: